Бізнес-ідеї

Бізнес-ідеї

Ідея №1: онлайн-магазин
Вам не потрібно бути великим гіпермаркетом із роздрібною торгівлею, щоб створити онлайн-магазин. Неважливо, продаєте ви безпосередньо покупцям або використовуєте прямі постачання, для початку потрібно всього лише створити інтернет-магазин і мати хорошу систему управління для онлайн-торгівлі. Можете реалізувати свої товари або продукцію від постачальників певної ніші. Як нова ідея для бізнесу – якщо ви вмієте робити щось власноруч – можете торгувати своїми рукодільними виробами та мати хороший прибуток на своєму хобі.
Ідея №2: торгівля речима з барахолки

На блошиних ринках легко відшукати багато усякої всячини. Можна продавати практично будь-що: від вінтажних товарів для дому до прикрас, які ви створили власними руками, їх можна потім продавати в Мережі через інтернет-магазин, а для цього достатньо декількох сторінок, і нова ідея для бізнесу втілена.

Ідея №3: догляд за дітьми

Для того, аби розпочати бізнес у догляді за дітьми у себе вдома, потрібно мати певний досвід у роботі з малечею та безпечну домашню обстановку.
Здебільшого вам не знадобиться спеціальна ліцензія для роботи нянькою у себе вдома (хоча сертифікати, звичайно, будуть плюсом), якщо кількість дітей не перевищуватиме певної суми. Зараз стає все більше батьків, які змушені проводити за роботою багато часу, тому послуга догляду за дітьми вдома може стати чудовою ідеєю для свого малого бізнесу, при цьому ви також зможете приділяти достатньо часу власним чадам.

Ідея №4: стрижка газонів
Можна почати пропонувати сусідам у вашій околиці послуги з догляду за газонами як нову ідею для бізнесу. Вам знадобиться лише газонокосарка та машина, щоб можна було легко потрапити до потрібного місця.
Ідея №5: послуги за дорученням
Ділові люди дуже часто потребують допомоги для виконання щоденних турбот. Тому, якщо ви організуєте сервіс за дорученням, ви зможете брати гроші за такі послуги, як закупівля в магазині, доставка речей до хімчистки та будь-які інші дрібні клопоти.
Ідея №6: весільна консультація
Якщо вам подобається організовувати і планувати події, скористайтеся такою ідеєю для бізнесу з нуля, як заснування весільної компанії. Переважно вам потрібно буде займатися плануванням і допомогою з різними постачальниками та підрядниками.
Ідея №7: оптове приготування їжі

Можете скористатися ідеєю для бізнесу, пов’язаного з випічкою. Ви створюєте різні десерти вдома, а потім оптом продаєте їх місцевим пекарням або ресторанам. Це не лише цікава ідея для бізнесу з нуля, яка допоможе добре заробляти, займаючись тим, що любите, але і чудовий спосіб випробувати свої кулінарні шедеври, перш ніж інвестувати у створення повноцінного ресторанчика.
Але спершу потрібно буде більше дізнатися про закони, які регулюють приготування їжі в домашніх умовах на продаж, адже вони досить суворі, а також щоб були відповідні медичні книги у персоналу.

Ідея №8: послуга з вигулу собак
Якщо вам подобається проводити час із тваринами на природі, можете роздати трохи флаєрів у вашому районі, пропонуючи свої послуги з вигулу собак. Так ви знайдете нову бізнес ідею, яка не потребує виконання складних обов’язків.
Ідея №9: продаж нерухомості
Люди, які втратили своїх рідних або яким просто потрібно переїхати і продати багато своїх речей, дуже часто потребують допомоги в організації договорів із питань нерухомості. Якщо ви хоча б щось знаєте про антикваріат та продаж уживаних речей, скористайтеся ідеєю для бізнесу у цій сфері.
Ідея №10: послуги персонального шефа
Якщо вам подобається готувати, але ви не надто хочете відкривати цілий ресторан, можете стати персональним шефом і готувати для клієнта або клієнтів у себе чи в них вдома, реалізувавши нову ідею для бізнесу.
Ідея №11: кіоск із їжею
Неважливо, чи хочете ви відкрити придорожню ятку з кренделями, продавати тако або щось інше, існує безліч можливостей торгувати продовольчими товарами в невеликих, іноді навіть мобільних масштабах.
Ідея №12: очистка басейнів
Дуже часто власники басейнів для того, щоб вони залишалися чистими і готовими до використання протягом літа, наймають професіоналів. Це вимагає деякого досвіду і умінь, але не так багато, як у випадку із технологіями.
Ідея №13: ремонт одягу
Якщо ви володієте наймінімальнішими навичками шиття, можна пропонувати свої послуги людям, яким потрібно відремонтувати або перешити одяг.
Ідея №14: автомийка
Можливо, ви задумали створити цілу мережу автомийок або ж просто заробити трохи грошей на митті машин, у будь-якому випадку це чудова ідея для бізнесу, яка не вимагає ніяких або майже ніяких технічних знань.
Ідея №15: послуги з пакування
Людям, які планують переїжджати, але не хочуть обтяжувати себе складнощами пакування всіх своїх пожитків, можна за певну плату запропонувати таку послугу. До того ж така нова ідея для бізнесу не потребує складних технічних навиків.
Ідея №16: догляд за будинком
Людина, яка доглядатиме за будинком, повинна дарувати впевненість і спокій, наприклад, тому, хто часто подорожує. Реклама таких послуг не вимагає жодних спеціальних технічних навичок, хоча й існують деякі сайти, на яких можна це робити.
Ідея №17: вишивка на замовлення
Якщо вам подобається вишивати і у вас є необхідні для цього матеріали, можете пропонувати свої послуги людям, які хочуть додати логотип своєї компанії, ініціали або будь-які інші деталі на одяг чи аксесуари. Немало фірм зацікавлені у таких послугах, тому нескладно буде реалізувати цю нову ідею для бізнесу.
Ідея №18: послуги з декорування інтер’єру
Допомагати клієнтам створювати інтер’єр та прикрашати їхні оселі може стати новою цікавою бізнес-ідеєю для підприємців, яким подобається дизайн. Звичайно, існують деякі онлайн-інструменти, які можуть допомогти у цьому, але вони не настількі цінні, як добре набита рука в дизайні.
Ідея №19: персональний тренер
Якщо ви любите тримати себе у формі та допомагати у цьому іншим, можете пропонувати такі послуги у домашніх умовах або в місцевому спортзалі. Також ви зможете висвітлювати на своєму блозі власні досягнення та рекомендації.
Ідея №20: репетиторство
Починайте займатися репетиторством і підтягувати місцевих студентів у будь-якому предметі, готувати їх до тесту або до вступу за спеціальністю. Також створіть власний блог-сайт, де можете проводити навчання онлайн, щоб охопити максимальну кількість аудиторії.
Ідея №21: персональний асистент покупок
Послуги персонального шопера можуть зацікавити людей, яким потрібна допомога у виборі одягу або в створенні бюджету для покупок. Для того, щоб втілити таку нову ідею для бізнесу, потрібно просто любити купувати щось і мати трохи почуття стилю.
Ідея №22: послуги з утилізації
Безліч людей не знає способу або просто не хоче мати справу з проблемним питанням утилізації таких великих предметів, як, наприклад, комп’ютери. Тому їм можна запропонувати платне вивантаження та доставку цих речей до відповідного центру утилізації – тим самим скористатися корисною новою ідеєю для бізнесу. Ваш ноутбук може стати просто золотою жилою в 2018 році. Сталь, мідь та комп’ютерні складові – зараз вони, як ніколи, дорого коштують. Хороша рекламна кампанія у вашому районі та автомобіль – це все, що потрібно, аби почати скуповувати чи просто забирати брухт, старі комп’ютери, електроніку, картриджі та інші матеріали, що підлягають переробці. Ви зможете і заробити, і зробити послугу матінці-землі.
Ідея №23: переробка речей
Ще одна ідея для малого бізнесу – давати друге життя старим речам. Мабуть, ви чули відому англійську приказку – що одному сміття, іншому – скарб, але чи думали ви, що це можна перетворити на реальний бізнес? Якщо ви художник чи просто маєте здібності до рукоділля, спробуйте перетворити речі, які б і так пішли на смітник, на корисні товари та продавайте їх на ярмарках чи на таких сайтах, як OLX, Facebook чи ВКонтакте. Також можете запропонувати людям оновити їхні старі непотрібні речі, наприклад, підрихтувати одяг, який давно вийшов із моди так, щоб він знову був у тренді, або створити клаптикову ковдру зі старих футболок.
Ідея №24: догляд за домашніми улюбленцями

Так чи інакше, тварини теж люди (або приблизно так вважають власники домашніх улюбленців). Якщо ви їх любите, на вас можна покластися і вам легко вдається все організовувати – від роботи просто відбою не буде. Чим більше буде задоволених клієнтів, тим швидше розвиватиметься бізнес. Адже ніщо так не заспокоїть серце власника тварини, як хороша рекомендація від іншого такого ж.

Людям, які багато подорожують, але залишають вдома домашніх тварин, дуже часто не вистачає того, хто б приходив до них додому і доглядав за собаками або кішками. Запропонуйте такий сервіс знайомим, і нехай це стане початком створення вашої клієнтської бази.

Ідея №25: майстер на всі руки
Якщо ви вмієте поводитися з інструментами та ремонтуєте усі поломки в домі, пропонуйте послугу «Майстер на всі руки» людям, які живуть неподалік і потребують такого роду допомоги. Така відносно нова ідея для бізнесу може стати цілком популярною серед ваших знайомих.
Ідея №26: помічник у домі

Дуже часто літнім людям потрібна допомога з основними справами, як-от: прання, закупівля в магазині і допомога в поїздках та на зустрічах. Можете запропонувати свої послуги як помічника в домі, щоб їм було легше виконувати щоденну важку рутину.

Для цього вам не обов’язково бути медсестрою. Багато літніх людей хочуть продовжувати жити так само активно, як і раніше, їм просто потрібно трохи допомогти. Їхні сім’ї також будуть дуже щасливі знайти відповідальну, надійну людину, якій можна довіряти.

Ідея №27: туристичний гід
Якщо ви багато знаєте про ваше місто чи місцевість, а також любите ділитися цими знаннями з іншими, можете обміркувати таку ідею для бізнесу – послуги туристичного гіда, щоб показувати людям околиці.
Ідея №28: інструктор йоги
Інструктор йоги – це цілком вдала ідея для бізнесу, яка практично не вимагає знань технологій. Можете проводити заняття в студії або навіть організувати їх у себе вдома.
Ідея №29: переклад
Компанії, приватні особи або навіть державні органи часто наймають перекладачів, щоб мати можливість спілкуватися з людьми різними мовами. Тому якщо ви добре володієте якоюсь іншою мовою, скористайтеся цією ідеєю для бізнесу, пропонуючи свої послуги різним клієнтам.
Ідея №30: продаж антикваріату
Новою ідеєю для бізнесу може стати продаж предметів антикваріату на спеціальних ярмарках, ятках в торгових центрах або навіть у власному магазині.
Ідея №31: догляд за акваріумом
Людям, які тримають вдома рибок, ящірок, змій або інших тварин, що живуть у штучних водоймах або акваріумах, іноді може дуже знадобитися допомога у догляді за ними. Якщо це те, що вам подобається, застосуйте цю ідею для бізнесу – пропонуйте свої послуги на виїзді або вдома.
Ідея №32: миття вікон
Якщо ви любите проводити час на свіжому повітрі та прибирати, бізнес із миття вікон може стати саме тим, що потрібно. Вам знадобляться лише мийні засоби та спеціальне обладнання на випадок, якщо ви плануєте працювати в багатоповерхових будинках.
Ідея №33: садівництво
Ще одна цікава ідея для бізнесу для того, хто любить роботу на природі, – садівництво. Так ви зможете працювати для приватних або бізнес-клієнтів, щоб їхні рослини завжди виглядали прекрасно.
Ідея №34: організатор подій

Вам подобається влаштовувати вечірки та організовувати зустрічі? Перетворіть хобі на ідею для бізнесу з нуля, заснувавши івент-агентство. Як і весільні консультанти, організатори подій працюють із клієнтами, щоб допомогти їм підготувати різні аспекти святкування. Можна працювати навіть із набагато більшою кількістю клієнтів, якщо займатися будь-якими типами заходів.

Усім – від організацій і до цілих корпорацій – потрібен хтось, хто зможе організовувати для них різні заходи. Робота організатора подій вимагає винахідливості та уваги до деталей. Також вам потрібно набратися терпіння для вирішення проблемних питань із клієнтами й досягнути дзену, щоб залишатися спокійним під час стресових ситуацій та непередбачених катастроф.

Ідея №35: продаж товарів на ярмарках
Якщо ви можете створити власноруч будь-що – від одягу і до свічок – можна навчитися виготовляти різноманітні речі на продаж вдома або придумати майстер-клас, а потім їздити на різні ярмарки рукоділля у вашій околиці, навіть і всім світом, щоб продавати їх.
Ідея №36: перевірка безпеки будинку для дітей
Коли у людей є діти або вони просто запрошують до себе гостей з їхніми чадами, добре мати можливість покликати експерта, щоб він перевірив, чи все у цьому будинку для безпечно для малечі. Це досить нова ідея для бізнесу, проте у неї є всі шанси стати популярною.