»
Новини

Список новин

Вибірка за типом
Пошук за тегом
Вибірка за датою
Реальні поточні грошові рахунки відображають стан розрахункового рахунку.
Законопроект забезпечує надання допомоги чесним боржникам шляхом реструктуризації боргів, а в разі неможливості боржником у майбутньому погасити борги – їх списання.
Продуктивність компанії та її прибутковість, безпосередньо залежить від ефективності її керівництва.
Найпростішими та найбільш розповсюдженими формами підприємницької діяльності є ФОП та ТОВ.
Порядок оформлення розрахункових документів при проведенні розрахункових операцій за готівку в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом про РРО.
У зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, ДФС інформує.
Делегація програми USAID Ukraine – USAID Україна ознайомилась з Вінницею, оглянула визначні об’єкти міста та зустрілася з представниками комунальних підприємств та місцевого бізнесу.
22 травня голова Вінницької міської ОТГ Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна і Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна
21 травня у Вінницькій міській раді, відбулось п’яте засідання Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища. Присутні опрацювали 6 адміністративних паспортів
На День Європи, 18 травня, вінничанам презентували новий бренд міста. «Вінниця – місто ідей» – саме так звучить слоган бренду.
Про розвиток туристичного потенціалу Вінниччини говорили учасники форуму «VinTourism», який тривав протягом двох днів 16-17 травня у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ.
25 квітня Верховна Рада прийняла закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
Місцевим підприємцям розповіли про переваги та недоліки Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, успішні практики співпраці, можливості для експорту в ЄС, підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу, а також – що треба зробити, аби налагодити корисні контакти з європейськими партнерами
Компанія Ліга:Закон і юридична компанія Juscutum створили чат-бот ReporTax для ФОП, який самостійно розраховує і сплачує податки, а також подає
Постановка цілей і завдань – важливий етап ведення бізнесу. Це необхідно аби розвиватися та рухатися вперед. Але як правильно їх сформулювати?