»
Новини

Список новин

Вибірка за типом
Пошук за тегом
Вибірка за датою
У Програмі йдеться про популяризацію культури підприємництва, промоцію місцевого бізнесу, розвиток бізнес-компетенцій, покращення бізнес-клімату.
Місто Вінниця було обрано для приєднання до Партнерства «Відкритий Уряд» (OGP), організації, яка об’єднує владні структури та лідерів громадянського суспільства.
Журнал Forbes Україна склав рейтинг кращих міст України для ведення бізнесу. Вінниця посіла друге місце та поступилася лідеру рейтингу – м.Івано-Франківськ лише трьома балами.
У Вінницькому індустріальному парку ввели в експлуатацію електричну підстанцію, від якої зможуть отримувати електричну потужність нові підприємства.
Вінницький індустріальний парк виборов перемогу серед 10 претендентів у конкурсі «Золота ділянка 2020»
Програма антикризової підтримки громади “Вінничани важливі” передбачає підтримку бізнесу та соціального захисту населення
Реальні поточні грошові рахунки відображають стан розрахункового рахунку.
Законопроект забезпечує надання допомоги чесним боржникам шляхом реструктуризації боргів, а в разі неможливості боржником у майбутньому погасити борги – їх списання.
Продуктивність компанії та її прибутковість, безпосередньо залежить від ефективності її керівництва.
Найпростішими та найбільш розповсюдженими формами підприємницької діяльності є ФОП та ТОВ.
Порядок оформлення розрахункових документів при проведенні розрахункових операцій за готівку в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом про РРО.
У зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, ДФС інформує.
Делегація програми USAID Ukraine – USAID Україна ознайомилась з Вінницею, оглянула визначні об’єкти міста та зустрілася з представниками комунальних підприємств та місцевого бізнесу.
22 травня голова Вінницької міської ОТГ Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна і Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна