»
Організації підтримки

Організації підтримки

Рада підприємців при Вінницькому міському голові

Рада підприємців при Вінницькому міському голові є консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою здійснення координаційних заходів, пов’язаних із проведенням консультацій з підприємцями з питань формування та реалізації державної політики у сфері підприємницької діяльності  та вирішення проблемних питань міста.

Графік прийому Членів Ради підприєців: щочетверга з 17.00 до 18.00 у Офісі підприємця (вул. Соборна, 59, І поверх).

Попередній запис на прийом за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1EizqnPlxdzeBBDpE-9ivQEIlBAKcyNF45ys6cJ0ud3k/viewform?edit_requested=true

Детальніше     

Рада Вінницьких товаровиробників при міському голові

Рада Вінницьких товаровиробників при міському голові утворена як консультативно-дорадчий орган, що діє на громадських засадах. Метою діяльності Ради є розробка дієвого механізму співпраці органів місцевого  самоврядування  з промисловими підприємствами міста, вирішення питань,  пов’язаних з розвитком промислового комплексу міста, ефективним  використанням промислових   та виробничих  потужностей,  утворенням  додаткових робочих місць, покращенням соціально-економічного стану м. Вінниці.

Голова Ради вінницький товаровиробників при міському голові – Сергій Моргунов, міський голова м.Вінниці.

 Співголова Ради вінницьких товаровиробників при міськмоу голові – Віталій Гавриш, голова спостережної Ради ПАТ “Володарка”.

Детальніше        

Громадська організація "Вінницький Бізнес Клуб"

Громадська організація “Вінницький Бізнес Клуб”  Об”єднання управлінців найбільш потужних вінницьких підприємств, за межами політичних інтересів, з метою формування сприятливих умов ведення бізнесу, нарощення економічного потенціалу та збільшення інвестицій в економіку регіону, консолідації бізнес-спільноти, розвитку експортно-імпортного потенціалу Вінницької області.

Метою організації є:
– формування сприятливих умов ведення бізнесу й інноваційного розвитку;
– популяризація виробничого підприємництва та створення нових робочих місць;
– консолідація зусиль бізнесу і влади для потужного й сталого розвитку економіки Вінниччини;
– покращення інвестиційної привабливості регіону з метою зміцнення його експортно-імпортного потенціалу.

Виконавчий директор: Артем Калініченко
Тел.: +38 (0432) 65-77-22
Моб.: +38 (068) 568-37-93
E-mail: vinbizclub@gmail.com
Сайт: http://www.vbc.in.ua/

Спілка підприємців “Стіна”

Спілка дає можливість власникам МСБ, що ведуть соціально-відповідальний бізнес, створювати заможне суспільство шляхом впровадження здорових правил ведення бізнесу та підприємницької культури.

Спілка працює для відповідального підприємця, який має якісний продукт і високі операційні стандарти та з доброї власної волі турбується про громаду і навколишнє середовище, сприяє професійному розвитку співробітників, має чесні відношення з діловими партнерами та владою.

                      Спрямування діяльності:
1. Захист прав і представництво інтересів;
2. Навчальні програми та тренінги;
3. Інформаційна та комунікаційна підтримка
Адреса: 21100, Україна, м.Вінниця, вул.Театральна 14, оф.204, 205
Контакти:
 +38 (063) 7781616, +38 (098) 5407593, stina.org@gmail.com

Керівник: Печалін Олександр 

Детальніше        

Клуб ділових людей

Клуб ділових людей– громадська організація, заснована підприємцями Вінниччини. На сьогодні членами клубу є підприємства та організації Вінниччини, які представляють різні галузі економіки. КДЛ це майданчик для обміну досвідом , контактами, постійного навчання та вдосконалення Вашого бізнесу.

Місія: розвиток підприємництва регіону шляхом забезпечення власників та керівників малого й середнього бізнесу платформою для комунікації, навчання, обміном досвіду, генерації ідей, реалізації спільних проектів та розвитку бізнесу.
Президент: Лисецька Надія Василівна

Адреса: 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 82 , офіс 606
Email: kdlvinnytsia@gmail.com, kdlvin@ukr.net
Телефон: +38 097 505 80 50
Сайт: https://kdl.vn.ua/

Детальніше        

Німецько-Український фонд

Головна мета діяльності Німецько-Українського фонду – підтримка фінансування мікро, малих та середніх підприємств України (далі – МСП) шляхом надання їм через банки-партнери кредитів для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал. Оскільки досягнути цієї мети можна лише за умови стабільно працюючої та розвиненої банківської системи, важливим завданням НУФ є також підтримка розвитку банківського сектору, спроможного забезпечити стійке довгострокове фінансування ММСП за прийнятною ціною.
Голова Ради НУФ: Чурій Олег Євгенович

Адреса: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601
тел: 380 50 332 62 37
тел: 380 44 206 59 78
e-mail: mail@guf.gov.ua

Детальніше      

Global Innovation Fund

Global Innovation Fund – це не комерційний інноваційний фонд, який фінансує проривні та інноваційні ідеї для поліпшення соціально-економічного життя в країнах з низькими доходами – в країнах, що розвиваються.

Детальніше      

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР)

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає допомогу в розвитку підприємницької діяльності. Завдяки фінансовим інвестиціям, бізнес-послуг та участі в обговоренні питань політики на високому рівні ЄБРР має прекрасні можливості для сприяння розвитку економіки і змін життя людей. ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні.

 

тел.: +44 207 338 6000
e-mail: visitrequest@ebrd.com

Детальніше        

PUM Netherlands Senior Experts

Менеджери з Нідерландів на підприємствах країн, що розвиваються – некомерційна програма передачі ефективних технологій та досвіду підприємництва. PUM об’єднає більше 3000 досвідчених експертів з різних галузей виробництва, сільського господарства, торгівлі, послуг, логістики, фінансів та управління, які допомагають підприємствам у 65 країнах світу. Працюючи спільно з місцевими керівниками, експерт Програми аналізує стан справ і проблеми підприємства чи організації, розробляє шляхи їхнього вирішення, допомагає знайти потрібне обладнання, покращити технологію.

Детальніше            

Німецька Служба Старших Експертів SES


Німецька Служба Старших Експертів SES – фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва – це провідна громадська організація Німеччини, яка об’єднує вийшовши на пенсію фахівців і керівних працівників, які надають консультативні послуги на громадських засадах.

Детальніше         

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 мільйона до 10 мільйонів доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній.

Детальніше            

Стипендіальна програма Тіля (The Thiel Fellowship)

Стипендіальна програма Тіля (The Thiel Fellowship) допомагає молодим й креативним підприємцям втілити найбільш амбітні ідеї в життя. Щороку 20 стипендіатів отримують гранти і протягом двох років під керівництвом менторів працюють над власним проектами та обмінюються досвідом з колегами.
Розмір гранту– 100 000 доларів, які можуть бути використані на реалізацію проекту та поточні витрати.

Детальніше       

Програма COSME

Програма COSME спрямована на підтримку таких напрямків:

• Ширший доступ до фінансування малих і середніх підприємств
• Доступ до ринків для малих і середніх підприємств
• Підприємництво
• Більш сприятливі умови для створення і зростання бізнесу

Детальніше     

EU4Business: від стратегії до дії

Цей проект, в якому приймає участь багато країн, підтримує реформи у сфері підвищення конкурентоспроможності та поліпшення бізнес-середовища в країнах Східного партнерства та діє як на національному, так і на регіональному рівнях. На національному рівні ОЕСР забезпечує індивідуальну підтримку в розробці, моніторингу та модернізації стратегій та програм, які сприяють реалізації реформ у сфері розвитку приватного сектору, процесу розробки конструктивної політики та розширенню бізнес-середовища.

Детальніше     

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE)

Фонд надає невеликі кредити, у тому числі в місцевій валюті, і допомогу через місцеві банки мікропідприємствам (менш ніж 10 працівників) та малим підприємствам (менш ніж 50 працівників), а також приватним господарствам з низьким доходом. Підтримка надається ММП у таких галузях, як сільське господарство, промисловість, торгівля та послуги.

Детальніше    

Програма для управлінських кадрів сфери підприємництва України (Fit for partnership with Germany)

В рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізують Програму для управлінських кадрів сфери підприємництва України (далі – Програма), яка є складовою всесвітньої Програми для менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики під заголовком “Fit for Partnership with Germany” (Готові до співпраці з Німеччиною)

Офіс Програми “Fit for Partnership with Germany” в Україні:
Д-р Степащенко Світлана Михайлівна – керівник проектного офісу
тел.: +38 044 228 42 54
Луценко Олена – асистент проекту
тел.: +38 044 228 42 53
Шевченко Світлана – асистент проекту
тел.: +38 044 531 30 61

Детальніше     

Програма наукових досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії Горизонт 2020

Заходи/пропозиції для МСП: Отримання гранту інноваційними установами на стадії стартапу або виходу на нові ринки, шляхом подання проектної пропозиції на отримання гранту.

Адреса: вул. Антоновича (Горького), 180, кімн.801 (8 поверх), м. Київ, 03680
Телефон/факс: +38 044 529 0332
E-mail: o.koval@h2020.com.ua

Детальніше