Вихід на ринки Італії та Ізраїлю: нові можливості для вінницького бізнесу

22 травня голова Вінницької міської ОТГ Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна і Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна.


Співробітництво з цими країнами відкриває нові можливості для бізнесу та торгівлі не лише товарами, а й інноваційними-інтелектуальними розробками. Позитивним є те, що Вінницю вважають надійним та перевіреним партнером, зокрема відзначили і посилення позиції України за останні роки.
Під час підписання меморандумів, Сергій Моргунов зазначив, що розвиток промисловості малого та середнього бізнесу демонструє динаміку порівняно з минулими роками. За останні чотири роки у Вінниці відкрилися три нові заводи: ДП «Електричні системи», «Green Cool» та «KNESS». Це сприяє створенню робочих місць та дає надходження до бюджету міста. У 2018 році місто Вінниця, і Вінницька область загалом, посіли перше місце за легкістю ведення бізнесу в Україні за рейтингом «Regional Doing Business».


«Політика і філософія Вінницької міської ради полягає в тому, що бізнесу не потрібно допомагати. Головне – не заважати. Наше завдання мінімізувати будь-які адміністративні та бюрократичні процедури, щодо початку і самого ведення малого і середньо бізнесу та максимально зменшити корупційні ризики», – підкреслив Сергій Моргунов.Голова наглядової ради Промислово-інноваційної палати Ізраїлю Євгеній Шульгін відзначив, що економічний світ змінюються дуже швидко. Сьогодні акцентують увагу на партнерстві між містами. Він зазначив, що в Україні була проведена дуже вдала реформа децентралізації і це видно по розвитку міст.


«Наші народи переплелись, міста переплелись. Ми, як Палата, що займається розвитком економічних, фінансових відносин, бачимо в цьому перевагу. Ми хочемо розвивати економічні відносити. Ми готові ділитися і фінансово, і інноваційно, і працювати разом і будувати плани. Ми не на словах знаємо потенціал України та Вінниці, зокрема. Ми готові ділитися своїм досвідом та допомогти вам», – зазначив Євгеній Шульгін.Президент Палати торгівлі та промисловості Італії Ріккардо Ферретті зазначив, що вони готові ділитися своїм досвідом та підтримувати проекти вінницького бізнесу фінансово. 


«Торгово-промислова палата надає гарантії на відносини між українськими та італійськими підприємствами. Наші народи дуже схожі, багато українців живуть і працюють в Італії, а італійці працюють і живуть в Україні. Палата може дати поради, як організувати свій бізнес. Я вперше у Вінниці і хочу подякувати владі міста, тут для людей організовано все на найвищому рівні. Це сигнал для розвитку взаємного бізнесу. Ми хочемо почути від представників бізнесу, чим Торгово-промислова палата може бути корисна для Вінниці. Ми маємо багато засобів, щоб бути корисними, в тому числі і фінансових», – додав Ріккардо Ферретті.

Поділитися на twitter
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin

Основні теги:

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть