Віннницю відвідала делегація USAID

21 травня до Вінниці завітали експерти програми USAID Ukraine – USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України»​.

Співпраця з міжнародними проектами відкриває нові можливості для розвитку бізнесу. А це впливає на реалізацію міських ідей та конкурентоспроможність міста і регіону в цілому.

Під час візиту делегація програми USAID Ukraine – USAID Україна ознайомилась з Вінницею, оглянула визначні об’єкти міста та зустрілася з представниками комунальних підприємств та місцевого бізнесу. Зокрема, гості міста відвідали індустріальні парки, майбутній інноваційно-технологічний парк, який базуватиметься на території заводу «Кристал», HUB Місто змістів​, IHUB Vinnytsia​, ситуаційний центр, головний офіс комапнії «KNESS».Фото: департамент маркетингу міста та туризму

Фото: департамент маркетингу міста та туризму

У Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 одна з візій бачення міста на наступні 10 років звучить як «Конкурентоспроможне українське місто на мапі Східної Європи». Стратегічні плани міста та цілі Програми USAID сприяють реалізації міських ідей.

Проект USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» направлений на підтримку малих та середніх підприємств в Україні, зокрема на подолання викликів для МСП, що працюють в нових галузях та тих, що розвиваються. Команда Програми розробляє практичні інструменти для підтримки органів місцевого самоврядування у підвищенні економічної конкурентоспроможності територій, ефективності приватно-публічного діалогу; готує рекомендації стосовно кращих практик здійснення регуляторної політики на місцевому рівні, спрощення процедур отримання дозволів, застосування принципів прозорості, використання відкритих даних та інших ініціатив у цій сфері.

Поділитися на twitter
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin

Основні теги:

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть