Головна » Організації підтримки

Організації підтримки

Рада підприємців при Вінницькому міському голові є консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою здійснення координаційних заходів, пов’язаних із проведенням консультацій з підприємцями з питань формування та реалізації державної політики у сфері підприємницької діяльності  та вирішення проблемних питань міста. 

 

 

 

Голова Ради підприємців при міському голові - Сергій Моргунов, міський голова м.Вінниці.

 

Графік прийому Членів Ради підприєців: щочетверга з 17.00 до 18.00 у Офісі підприємця (вул. Соборна, 59, І поверх).

 

Попередній запис на прийом за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1EizqnPlxdzeBBDpE-9ivQEIlBAKcyNF45ys6cJ0ud3k/viewform?edit_requested=true

 

Детальніше

Рада Вінницьких товаровиробників при міському голові утворена як консультативно-дорадчий орган, що діє на громадських засадах. Метою діяльності Ради є розробка дієвого механізму співпраці органів місцевого  самоврядування  з промисловими підприємствами міста, вирішення питань,  пов'язаних з розвитком промислового комплексу міста, ефективним  використанням промислових   та виробничих  потужностей,  утворенням  додаткових робочих місць, покращенням соціально-економічного стану м. Вінниці. 

 

Голова Ради вінницький товаровиробників при міському голові - Сергій Моргунов, міський голова м.Вінниці.

 

 Співголова Ради вінницьких товаровиробників при міськмоу голові - Віталій Гавриш, голова спостережної Ради ПАТ "Володарка". 

Детальніше

Громадська організація "Вінницький Бізнес Клуб"  Об"єднання управлінців найбільш потужних вінницьких підприємств, за межами політичних інтересів, з метою формування сприятливих умов ведення бізнесу, нарощення економічного потенціалу та збільшення інвестицій в економіку регіону, консолідації бізнес-спільноти, розвитку експортно-імпортного потенціалу Вінницької області.

Метою організації є:
- формування сприятливих умов ведення бізнесу й інноваційного розвитку;
популяризація виробничого підприємництва та створення нових робочих місць;
консолідація зусиль бізнесу і влади для потужного й сталого розвитку економіки Вінниччини;
покращення інвестиційної привабливості регіону з метою зміцнення його експортно-імпортного потенціалу.

 

Виконавчий директор: Артем Калініченко

Тел.: +38 (0432) 65-77-22

Моб.: +38 (068) 568-37-93
E-mail: vinbizclub@gmail.com

Сайт: http://www.vbc.in.ua/

Детальніше

Спілка дає можливість власникам МСБ, що ведуть соціально-відповідальний бізнес, створювати заможне суспільство шляхом впровадження здорових правил ведення бізнесу та підприємницької культури.

Спілка працює для відповідального підприємця, який має якісний продукт і високі операційні стандарти та з доброї власної волі турбується про громаду і навколишнє середовище, сприяє професійному розвитку співробітників, має чесні відношення з діловими партнерами та владою.

 

 

Спрямування діяльності:

1. Захист прав і представництво інтересів;

2. Навчальні програми та тренінги;

3. Інформаційна та комунікаційна підтримка

Адреса: 21100, Україна, м.Вінниця, вул.Театральна 14, оф.204, 205

Контакти: +38 (063) 7781616, +38 (098) 5407593, stina.org@gmail.com

Керівник: Печалін Олександр 

Детальніше

Клуб ділових людей– громадська організація, заснована підприємцями Вінниччини. На сьогодні членами клубу є підприємства та організації Вінниччини, які представляють різні галузі економіки. КДЛ це майданчик для обміну досвідом , контактами, постійного навчання та вдосконалення Вашого бізнесу.

Місія: розвиток підприємництва регіону шляхом забезпечення власників та керівників малого й середнього бізнесу платформою для комунікації, навчання, обміном досвіду, генерації ідей, реалізації спільних проектів та розвитку бізнесу.
Президент: Лисецька Надія Василівна

 

Адреса: 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 82 , офіс 606
Email: kdlvinnytsia@gmail.com, kdlvin@ukr.net
Телефон: +38 097 505 80 50
Сайт:
https://kdl.vn.ua/

 

 

Детальніше

Головна мета діяльності Німецько-Українського фонду – підтримка фінансування мікро, малих та середніх підприємств України (далі – МСП) шляхом надання їм через банки-партнери кредитів для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал. Оскільки досягнути цієї мети можна лише за умови стабільно працюючої та розвиненої банківської системи, важливим завданням НУФ є також підтримка розвитку банківського сектору, спроможного забезпечити стійке довгострокове фінансування ММСП за прийнятною ціною.
 

Голова Ради НУФ: Чурій Олег Євгенович
 

Адреса: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601
тел: 380 50 332 62 37
тел: 380 44 206 59 78
e-mail: mail@guf.gov.ua

Детальніше

Global Innovation Fund – це не комерційний інноваційний фонд, який фінансує проривні та інноваційні ідеї для поліпшення соціально-економічного життя в країнах з низькими доходами – в країнах, що розвиваються.

Детальніше

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає допомогу в розвитку підприємницької діяльності. Завдяки фінансовим інвестиціям, бізнес-послуг та участі в обговоренні питань політики на високому рівні ЄБРР має прекрасні можливості для сприяння розвитку економіки і змін життя людей. ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. 

 

 

 

тел.: +44 207 338 6000
e-mail: visitrequest@ebrd.com

 

Детальніше

Менеджери з Нідерландів на підприємствах країн, що розвиваються – некомерційна програма передачі ефективних технологій та досвіду підприємництва. PUM об’єднає більше 3000 досвідчених експертів з різних галузей виробництва, сільського господарства, торгівлі, послуг, логістики, фінансів та управління, які допомагають підприємствам у 65 країнах світу. Працюючи спільно з місцевими керівниками, експерт Програми аналізує стан справ і проблеми підприємства чи організації, розробляє шляхи їхнього вирішення, допомагає знайти потрібне обладнання, покращити технологію.

 

Детальніше

Німецька Служба Старших Експертів SES – фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва – це провідна громадська організація Німеччини, яка об’єднує вийшовши на пенсію фахівців і керівних працівників, які надають консультативні послуги на громадських засадах.

 

 

Детальніше

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 мільйона до 10 мільйонів доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній.

 

Детальніше

Стипендіальна програма Тіля (The Thiel Fellowship) допомагає молодим й креативним підприємцям втілити найбільш амбітні ідеї в життя. Щороку 20 стипендіатів отримують гранти і протягом двох років під керівництвом менторів працюють над власним проектами та обмінюються досвідом з колегами.
Розмір гранту– 100 000 доларів, які можуть бути використані на реалізацію проекту та поточні витрати.

 

Детальніше

Програма COSME спрямована на підтримку таких напрямків:

  • Ширший доступ до фінансування малих і середніх підприємств
  • Доступ до ринків для малих і середніх підприємств
  • Підприємництво
  • Більш сприятливі умови для створення і зростання бізнесу

Детальніше

Цей проект, в якому приймає участь багато країн, підтримує реформи у сфері підвищення конкурентоспроможності та поліпшення бізнес-середовища в країнах Східного партнерства та діє як на національному, так і на регіональному рівнях. На національному рівні ОЕСР забезпечує індивідуальну підтримку в розробці, моніторингу та модернізації стратегій та програм, які сприяють реалізації реформ у сфері розвитку приватного сектору, процесу розробки конструктивної політики та розширенню бізнес-середовища.

Детальніше

Фонд надає невеликі кредити, у тому числі в місцевій валюті, і допомогу через місцеві банки мікропідприємствам (менш ніж 10 працівників) та малим підприємствам (менш ніж 50 працівників), а також приватним господарствам з низьким доходом. Підтримка надається ММП у таких галузях, як сільське господарство, промисловість, торгівля та послуги.

 

 

Детальніше

В рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізують Програму для управлінських кадрів сфери підприємництва України (далі – Програма), яка є складовою всесвітньої Програми для менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики під заголовком “Fit for Partnership with Germany” (Готові до співпраці з Німеччиною)

 

 

Офіс Програми “Fit for Partnership with Germany” в Україні:

Д-р Степащенко Світлана Михайлівна – керівник проектного офісу

тел.: +38 044 228 42 54

Луценко Олена – асистент проекту

тел.: +38 044 228 42 53

Шевченко Світлана – асистент проекту

тел.: +38 044 531 30 61

Детальніше

Заходи/пропозиції для МСП: Отримання гранту інноваційними установами на стадії стартапу або виходу на нові ринки, шляхом подання проектної пропозиції на отримання гранту.

 

 

 

Адреса: вул. Антоновича (Горького), 180, кімн.801 (8 поверх), м. Київ, 03680
Телефон/факс: +38 044 529 0332
E-mail: o.koval@h2020.com.ua

 

Детальніше

170
Ваша заявка надіслана